Сьогодні у Демнянському ЗЗСО l-lll ст. відбувся цікавий захід під назвою “Символи воскресіння”.
Учні 3, 7 та 8 класів розповіли п’ятикласникам і шестикласникам про життєві цикли деяких організмів рослинного і тваринного світу, які є неначе прообразом смерті і воскресіння Ісуса Христа.
Останнім акордом, що вразив до глибини душі, були слова про наш синьо -жовтий український стяг.
«І йому випала честь стати символом воскресіння. Воскресіння усього народу. Нового народу, який виросте і вже проростає на розбитому камінні з жертовної крові своїх синів і дочок. Тільки треба з вірою і гідністю пройти до кінця цю хресну дорогу».
Вкінці відбулося обговорення почутого та обмін думками стосовно наших щоденних слів та вчинків.
Захід підготували і провели вчитель Ісмайлова О.С. та асистент вчителя Сеньків Х.Т.
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1715698688-5-1024x674.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1715698688-4-773x1024.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1715698688-3-652x1024.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1715698688-2-784x1024.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1715698688-1-814x1024.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1715698688-797x1024.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1715698687-1-658x1024.jpeg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1715698687-780x1024.jpeg)