Сьогодні, 9 лютого 2024 року, наші чудові пʼятикласники відправилася на захопливий майстер-клас з приготування піци в закладі Green Hill.
Піцейола, провідний майстер своєї справи, детально розповів та показав кожен етап приготування цього популярного італійського шедевру, заразивши наших діток палкою любов’ю до кулінарії.
Діти з великим захопленням взялися за роботу та самостійно пройшли всі етапи приготування, втілюючи у життя свої найпотаємніші смакові бажання. Аромат свіжоспечених піц наповнив приміщення, а усмішки на обличчях маленьких кулінарів підкреслили їхню гордість за створені шедеври
Останній акорд події – спільне смакування наших творінь
Дякуємо Green Hill за незабутні враження та можливість розвивати таланти наших дітей.
Цей день стане невід’ємною частиною наших спогадів та сприятиме формуванню навичок не лише у кулінарії, але й у командній роботі!
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426164754_1101118044251152_8748052403658190286_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426723081_1101118030917820_7275928472992324302_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426175677_1101117994251157_3729078743740696673_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426175343_1101117950917828_3347701726177822677_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/427068609_1101117890917834_6164517357547088511_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426182766_1101117874251169_7971354466039076125_n-768x1024.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426179080_1101117850917838_4434702439607458355_n-1024x768.jpg)
![](https://demnyazzso.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426166994_1101117794251177_2816021012299758217_n-1024x576.jpg)